Događanja u Centru Zlatno doba

Otvorenje izložbe "Šetnja obalom"

Pozivamo Vas na otvorenje izložbe autorice Mare Božinović – „Šetnja obalom“ koja će se održati u srijedu (29.4.2015), s početkom u 17.00 sati, u prostorijama Centra Zlatno doba.

Moderatorica – Lidija Leskur

Književni program – Radmila Pintarić, Blaženka Jukić i Jadranko Gizdić
Glazbeni program – Vice Pavlov, saksofonist

O autorici:

Mara Božinović članica je Udruge „MI“ – Split te ULKU Vlaho Bukovac. Slikanjem se bavi od 2008. godine. Pohađala je radionicu akademskog slikara Tihomira Bašića. Slika tehnikom akril i suhe pastele. „Šetnja obalom“ je njena druga samostalna izložba, a dosad je sudjelovala na nekoliko skupnih izložbi.Izložba će biti otvorena od 29.4.2015. do 10.5.2015. godine.