Poveži se bojom, približi se slikom naziv je projekta Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije, Službe za zaštitu mentalnog zdravlja, prevenciju i izvanbolničko liječenje ovisnosti pod vodstvom prof. Mirele Grbić. Cilj je pokretanjem ovog projekta omogućiti javnozdravstvenim pristupom multisektorsku i interdisciplinarnu suradnju različitih institucija i stručnjaka, kako bi se skrenula pozornost na potrebu očuvanja i unaprjeđenja mentalnog zdravlja djece s posebnim potrebama/teškoćama.
Izložba se održava od 15-27.4.2015 u Centru Zlatno doba. Otvaranje je u srijedu, 15. u 12.30,h

